dollvet kurumsal

Yasal Uyarı
Bu siteye erişerek, aşağıdaki Yasal Uyarıyı kabul etmiş olursunuz. Bu site ve sitenin içeriği Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye aittir ve bu şirket tarafından işletilir. İstanbul (Merkez) mahkemeleri ve icra daireleri bu web sitesinin kullanımı ve kullanım şartlarından doğan tüm anlaşmazlıkların çözümünde münhasır yargı yetkisine sahiptir. Bu anlaşmazlıkların çözümü geçerli Türk yasalarına tabiidir.
Bu web sitesi Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.. hakkında genel bilgi sağlama amacına yöneliktir. Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için makul çabayı gösterecektir ancak kullanmadan önce bilgilerin değerlendirilmesi, doğrulanması ve bu bilgilere güvenilmesi kullanıcıların sorumluluğudur. Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.., bu bilgilerin yeterliliği veya doğruluğuna ilişkin herhangi bir garanti ve taahhüt vermez ve kullanıcının bu siteye erişiminden veya erişememesinden, siteyi kullanımından veya bu sitede bulunan veya site aracılığıyla sağlanan bilgilere güvenmesinden kaynaklanan veya bununla bağlantılı herhangi bir sorumluluğa sahip olmayacaktır.
Bu web sitesinde yer alan bilgiler Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.. tarafından önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
Bu web sitesinde yayınlanan hiçbir bilgi Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş..'ye ait ticari markalar, telif veya diğer fikri mülkiyet hakları ile ilgili olarak herhangi bir lisans ya da yetki verildiği şeklinde yorumlanamaz ve hiçbir kullanıcı Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.. ticari markalarını ve isimlerini kullanma ve/veya Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş..'nin önceden yazılı izni olmaksızın diğer web sitelerine hiper metin bağlantıları sağlama hakkına sahip değildir.